Nástroje pro usnadnění přístupu

Skip to main content
Dnes má svátek: Jakub Zítra: Anna Pozítří: Věroslav

Kanalizace a ČOV Řepiště, 5. etapa - ve směru na Sedliště

Kanalizace a ČOV Řepiště, 5. etapa - ve směru na Sedliště

Vybraný zhotovitel projektové dokumentace společnost DOPRAVOPROJEKT Ostrava a.s. zahájil geodetické a přípravné práce v listopadu 2022.

Ve středu 19.4.2023 se konalo veřejné projednání návrhu rozpracované projektové dokumentace a bude se pokračovat ve zpracování dokumentace pro společné povolení, která by měla být hotova v letošním roce.

Stavba splaškové kanalizace, 5.etapa, zahrnuje téměř 4 km kanalizačních řádů ve směru na Sedliště a řeší odkanalizování ulic nebo jejich částí (cca 70 rodinných domů): Zemědělská (od JZD na Sedliště), Selská, Jezdecká (pouze domy u Zemědělské), Na Pastvinách, Na Kůtách (od Zemědělské cca do ½), Důlky a Pisárky. Součástí stavby jsou i 2 čerpací stanice a řad pro výtlak.

Především vlastníci nemovitostí na uvedených ulicích by se měli seznámit s připravovanou stavbou, jelikož jejich nemovitosti budou na novou kanalizaci napojovány. Níže najdete situaci, prezentaci z veřejného projednání, všeobecný popis ke stažení a samozřejmě i kontakt ohledně řešení přípojek:

Ing. Ivana Jelínková, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 595 132 009

Preferují dotazy e-mailem, např.:

„Nováková, RD č.p. xy na parcele 123/89. Potřebovali bychom přípojku posunout o 5 m doprava, nebo ještě lépe až za roh, asi 2 m od toho vjezdu. Kontaktní tel. 987 654 321.“

Ozvou se během týdne, pokud jim bude informace nejasná.

Rostislav Kožušník, starosta

 
  • Zobrazeno: 2236 x
  • Aktualizováno: 18. květen 2023