Dnes má svátek: Ladislav Zítra : Lubomír Pozítří: Petr a Pavel
csenfrdeitplptruskes

Nová možnost, jak vybírat ze služeb SmVaK Ostrava!

Plakát pro web
 

SmVaK Ostrava: jak si pohodlně s využitím moderních komunikačních prostředků objednat služby
 

SmVaK Ostrava dnes odstartovaly provoz online nástroje, jehož prostřednictvím si mohou zákazníci z pohodlí domova vybírat ze služeb, které společnost nabízí

 

Ostrava 1. 11. 2017 – Kromě dodávek kvalitní pitné vody a odvádění a čištění vody odpadní nabízejí SmVaK Ostrava řadu dalších služeb souvisejících s péčí o vodu a jejím využíváním. Proto, aby byl přístup k potenciálním zákazníkům ještě vstřícnější než doposud, vyvinula společnost novou internetovou aplikaci, jejímž prostřednictvím si mohou lidé vybírat z téměř čtyř desítek poskytovaných služeb. Přibývá tak další možnost, jak s vodárenskou společností komunikovat. Tu využijí především lidé, kteří neradi telefonují, nemají čas navštívit zákaznické centrum, preferují využívání online komunikačních nástrojů nebo potřebují při specifikaci svého požadavku navést, k čemuž jim pomůže inteligentní vyhledávač.

„Vodárenství je konzervativní obor, ale svět se v oblasti nových technologií a přístupů k zákazníkům dynamicky mění. Na to musíme logicky zareagovat také my. Na internetové stránce www.smvak.cz najdou zájemci o naše služby novou výraznou položku Nabídka služeb, jejímž prostřednictvím s námi mohou komunikovat v případě, že potřebují řešit cokoliv v oblasti, kde působíme. Jde o významný krok k dalšímu zvýšení zákaznického komfortu a vstřícnosti,“ říká generální ředitel SmVaK Ostrava Anatol Pšenička.

Prostřednictvím nástroje je možné vybírat služby v sedmi základních oblastech obsahujících čtyři desítky položek. Ti, kteří potřebují vyvézt žumpu, nebo septik, vyčistit kanalizační přípojku, případně pomoci najít skryté úniky vody, již nemusí vyhledávat kontakt na místní kanalizační středisko, nebo volat na bezplatnou Zákaznickou linku SmVaK Ostrava. Službu je možné nově nezávazně poptat prostřednictvím uživatelsky přátelského formuláře a domluvit se na dalším postupu.
To samé platí například pro ty, již si chtějí nechat udělat rozbory pitné nebo odpadní vody, ty, kteří chtějí v létě napustit zahradní bazén nebo potřebují koupit produkty a materiál související s péčí o vodu.
Nástroj umožňuje objednání služeb také například v oblasti stavomontážní činnosti, jako jsou výstavby vodovodních řadů, protlaků pod komunikacemi, napojení vodovodní a kanalizační přípojky na veřejnou síť, výkopové práce a řada dalších.

„Pevně věřím, že zákazníci novou možnost, jak s námi komunikovat, ocení a budou nástroj používat. Samozřejmě zůstávají v platnosti další cesty a způsoby, jak služby objednávat. Naši lidé na bezplatné zákaznické lince nebo v zákaznických centrech jsou pochopitelně připraveni lidem s vyplněním poptávkového formuláře pomoci. Ale celá společnost směřuje k větší a větší elektronizaci, více a více věcí kupujeme pohodlně z domova na internetu a v nákupních centrech je největší koncentrace lidí tam, kde se lidé spíše setkávají, než že by vybírali zboží, jako jsou například kina a restaurace. Tomuto trendu se logicky nevyhneme ani my a jdeme mu proaktivně naproti,“ uzavírá Anatol Pšenička.

Sedm oblastí služeb, 40 položek

 

Stavomontážní činnost (protlaky pod komunikacemi, výstavba rekonstrukce a oprava vodovodních a kanalizačních řadů, rekonstrukce vnitřních rozvodů, napojení vodovodní přípojky na veřejný řad, napojení kanalizační přípojky na veřejnou kanalizaci, výkopové práce a úprava povrchů…)

Vodárenské služby (vyhledávání skrytých úniků vody, vytyčování potrubí, kontrola technického stavu vodovodu kamerovou technikou, dodávky vody do bazénu…)
Vodoměry (výměna, odečty a poruchy…)

Kanalizační služby (vývoz odpadní vody ze žump a septiků, čištění kanalizace a kanalizačních přípojek, prohlídka potrubí kamerovým systémem, měření průtoku odpadních vod, projekční činnost –domovní čistírny odpadních vod…)

Laboratorní služby (chemické a mikrobiologické rozbory pitné vody nebo vody ze studní, analýza vzorků odpadních vod, rozbory teplé vody…)

Provozování infrastruktury (provozování areálových a průmyslových čistíren odpadních vod, provozování vodohospodářských sítí, technická pomoc, technicko-ekonomické poradenství…)

Prodej produktů a materiálů

 

Kontakt:

Mgr. Marek Síbrt, mluvčí

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.

  1. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava.

tel. 725 500 509

e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.smvak.cz

Pro editory

  • Společnost Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s. je rozhodujícím dodavatelem pitné vody v Moravskoslezském kraji a dlouhodobě se řadí mezi přední firmy na vodárenském trhu v ČR.
  • Hlavní výrobní činností je výroba a dodávky pitné vody a odvádění a čistění odpadních vod.
  • V roce 2016 společnost vyrobila 62 036 tisíc m3 pitné vody, což odpovídá spotřebě na obyvatele a den u vody fakturované celkem 128 litrů, u vody fakturované domácnostem 88 litrů.
  • Společnost SmVaK Ostrava provozuje kanalizační síť s délkou 1837 kilometrů v 80 městech a obcích. Na ni je připojeno více než 522 000 obyvatel. V provozu je 67 čistíren odpadních vod s celkovou kapacitou 271 169 m3 za den. V roce 2016 odváděla společnost odpadní vodu z 54 105 kanalizačních přípojek a bylo odkanalizováno více než 28 milionů m3 odpadních vod.
  • Ostravský oblastní vodovod (OOV) je základním výrobním a distribučním systémem zajišťujícím dodávku pitné vody v Moravskoslezském kraji. Délka vodovodní sítě je téměř 500 kilometrů převážně ocelového potrubí. Má tři úpravny vody s celkovou kapacitou 4850 litrů za sekundu, které upravují vodu z údolních nádrží Kružberk, Morávka a Šance ve správě státního podniku Povodí Odry. Objem 112 vodojemů systému je 300 668 m3
  • Rozhodujícím vlastníkem společnosti SmVaK je Aqualia Czech S.L.
 
  • Zobrazeno: 2280 x
  • Aktualizováno: 2. listopad 2017
OP Zamestnanost Modernizace webových stránek hrazena
z projektu CZ.03.4.74/0.0/0.0/18_092/0014731

© Obec Řepiště - Všechna práva vyhrazena   Webhosting a design COLOR Studio